Fırınların elektrik bağlantısında nelere dikkat edilmeli?

486x300_R_AttentionConnectorTüm fırınlar fişe takılmaya hazırdır, ancak ayrı bir sigortagerektirir. Sigorta kurulumunun da kalifiye bir elektrikçi tarafından yapılması gereklidir.

 

 

 

 

 


Ankastre fırın kurulumu için nelere dikkat edilmeli?

486x300_L_AttentionCompactOvenSeçmiş olduğunuz ankastre fırının ürün özelliklerinde yer alan teknik çizimleri mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca yükseklik, derinlik ve genişlik boyutlarını da kontrol etmeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

 


60 cm’lik bir boşluk için set seçenekleri nelerdir?

486x300_R_CombinationOptions60 cm yüksekliğindeki bir alan için 45 cm yüksekliğindeki bir  kompakt fırın ve ısıtma çekmecesi tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Mikrodalga fırınlar ve kompakt fırınlar hangi boyutlarda mevcut?

mikrodalga_sarıMikrodalgalar 50 cm veya 60 cm genişliğindeki yüksek seviyedeki ünitelere veya 60 cm genişliğindeki uzun dolaplara entegre edilebilir. Mikrodalga kompakt fırınlar 60 cm genişliğinde mevcuttur.

 

 

 

 

 


Mikrodalga fırın veya mikrodalga özelliğine sahip kompakt bir fırın mı istiyorsunuz?

486x365_R_MicrowaveOrOvenMikrodalga fırınlar, uzun dolaplara veya yüksek seviyede bulunan ünitelerde kuruluma uygundur. Mikrodalgalı kompakt fırınlarımız, klasik ısıtma şekillerini entegre bir mikrodalgayla birleştiren, mükemmel işler yapan ürünlerdir.

 

 

 

 

 

 


Mikrodalga fırınlar ile büyük porsiyon yemekler de hazırlanabilir mi?

mikrodalga_headline2Daha büyük kaplar ve porsiyonlar için döner tablasız mikrodalgaları tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Mikrodalgalar ve Kompakt fırınlarda renk seçenekleri nelerdir?

ColourVariations_mikrodalgaMikrodalga fırınlarda paslanmaz çelik, beyaz ve siyah renk seçenekleri; kompakt fırınlarda xxx renk seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 


Mikrodalgaların kurulacağı alana alternatif olarak neler kurulabilir?

548x330_R_MicrowaveAndAlternativeBuharlı pişiriciler yiyeceklerin besin değerlerini ve lezzetini daha çok korur. Ayrıca mikrodalganızı koyacağınız alana entegre edilebilirler. Kompakt bir ürün, bir fırının tüm pişirme özelliklerinin yanı sıra mikrodalga fonksiyonu da sunar.

Bursa Bosch Ankastre Fırın Sık Sorulanlar