548x380_SMS69U78EUHer damla suyun değerini bilenler için: Bosch bulaşık makineleri

Bir bulaşık makinesinden ilk beklediğiniz şey az enerji harcayarak en zor bulaşıklarınızı bile tertemiz yıkaması olur. Bosch bulaşık makineleri mükemmel temizliğin yanı sıra hem elektrik faturanızı azaltmanızı hem de sudan tasarruf etmenizi sağlar.

 

 

 

 

 


bulask_gorseli_yeniDaha estetik, daha kullanışlı ve göz alıcı

Bosch solo bulaşık makineleri, her mutfağa uygun çözümler sunar. İhtiyacınıza uygun bir Bosch solo bulaşık makinesini isterseniz tezgah altına isterseniz mutfağınızda açık bir alana yerleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 


548x459_R_BuiltIn_DishwasherHer türlü mutfak için doğru çözüm.

Bosch bulaşık makineleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve mutfağınıza uyacak en doğru modeli bulacağınızı garanti edebiliriz.

 

 

 

 

 

 


paslanmazlik_garanti_new10 yıl paslanmazlık garantisi

Bosch, tüm bulaşık makinelerinin iç gövdeleri için 10 yıl paslanmazlık garantisi veriyor. Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanma süresini 10 yıla kadar çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

Bursa Bosch Bulaşık Makinesi Servisi