Çamaşır makinesi: Sevdiklerinize hak ettiği özeni sunmanın yolu

610x380_Mo01_oldDaha iyiye ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmak en büyük amacımız olmuştur. Bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi veya kurutmalı çamaşır makinesi geliştirirken, üstün temizleme performansından daha fazlasını hedefleriz. Amacımız; mümkün olan en düşük enerji ve su tüketimi sağlayan, sizlere maksimum kolaylık sunacak ürünleri tasarlamaktır.

 

 

 

 

 


camasir_revize_sonİki seçenek, tek sonuç: Mükemmel derecede temiz yıkama

VarioPerfect teknolojisiyle makinenizin yıkama süresini siz ayarlayabilirsiniz. Aceleniz varsa SpeedPerfect seçeneği ile hızı %65’e kadar artırabilir, EcoClean seçeneği ile her kilogram çamaşır başına enerjiden %50’ye kadar tasarruf elde edebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri tek bir düğmeye basarak kolayca yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


486x520_R_SCC_K_M01_WTY887W1Çamaşır asmaya elveda deyin.

Eğer çamaşırlarınızı evinizde kurutuyorsanız, rutubet oluşmasını önlemek için kurutma yaptığınız odayı sıklıkla havalandırmanız gerekir. Bu da özellikle kış aylarında daha fazla enerji harcamanıza sebep olur. Eğer Bosch çamaşır kurutma makineniz varsa hem enerjiden tasarruf edersiniz hem de evinizde oluşabilecek rutubeti önlemiş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


548x520_R_MCMI022674_B7H11S904Bir taşla iki kuş vurun: Hem yıkayın hem de kurutun

Bosch tam kurutmalı çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız kesintisiz olarak yıkanır ve kurutulur. Evinde ekstra yeri olmayanlar için ideal çözümü ve mükemmel yıkama ve kurutma sonuçlarını sunar.

 

 

 

 

 

 

 


486x464_R_B08K028_seo_clothesEn zorlu testlerden sonra evinizde yerimizi alıyoruz.

Bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi veya tam kurutmalı çamaşır makinesinin ismimizi taşıyabilmesi için önce en zorlu testlerden geçmeli ve çamaşırları, mükemmel biçimde yıkaması ve kurutması gerekir. Çünkü ürünlerimiz yalnızca en yüksek kalite ve performans standartlarını tam olarak karşıladıklarında evinizde kullanıma hazırdır.

Bursa Bosch Çamaşır Makinesi Servisi