Mikrodalga fırın veya mikrodalga özelliğine sahip kompakt bir fırın mı istiyorsunuz?

486x365_R_MicrowaveOrOvenMikrodalga fırınlar, uzun dolaplara veya yüksek seviyede bulunan ünitelerde kuruluma uygundur. Mikrodalgalı kompakt fırınlarımız, klasik ısıtma şekillerini entegre bir mikrodalgayla birleştiren, mükemmel işler yapan ürünlerdir.

 

 

 

 

 

 


Mikrodalga fırınlar ve kompakt fırınlar hangi boyutlarda mevcut?

mikrodalga_sarıMikrodalgalar 50 cm veya 60 cm genişliğindeki yüksek seviyedeki ünitelere veya 60 cm genişliğindeki uzun dolaplara entegre edilebilir. Mikrodalga kompakt fırınlar 60 cm genişliğinde mevcuttur.

 

 

 

 

 

 


Mikrodalgalar ve kompakt fırınlarda renk seçenekleri nelerdir?

ColourVariations_mikrodalgaMikrodalga fırınlarda paslanmaz çelik, beyaz ve siyah renk seçenekleri; kompakt fırınlarda xxx renk seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 


Mikrodalga fırınlar ile büyük porsiyon yemekler de hazırlanabilir mi?

mikrodalga_headline2Daha büyük kaplar ve porsiyonlar için döner tablasız mikrodalgaları tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 


Mikrodalganın kurulacağı alana alternatif olarak neler kurulabilir?

548x330_R_MicrowaveAndAlternativeBuharlı pişiriciler yiyeceklerin besin değerlerini ve lezzetini daha çok korur. Ayrıca mikrodalganızı koyacağınız alana entegre edilebilirler. Kompakt bir ürün, bir fırının tüm pişirme özelliklerinin yanı sıra mikrodalga fonksiyonu da sunar.

 

 

 

 

 

 


Mükemmel sonuçlar, sofistike tasarım. Hayalinizdeki mutfak için Bosch ankastre ürünler.

548x440_L_WashUpAndCoolDownHayallerinizdeki mutfak için sadece ankastre pişirme çözümleri sunmakla kalmıyoruz; aynı zamanda ankastre bulaşık makineleri, buzdolapları ve derin dondurucularla da mutfağınızı tamamlıyoruz. Siz de sofistike tasarımı yüksek teknoloji, maksimum verimlilik, dayanıklılık ve rahatlıkla birleştiren Bosch Ev Aletleri ile tanışın.

Bursa Bosch Mikrodalga Fırın Sık Sorulanlar