486x380_E3363_PIU875K17EYemek hazırlarken en zor şey alışveriş listesini hazırlamak olacak.

Yemek pişirirken işiniz başınızdan aşkın olabilir. Bu yüzden ocaklarımıza hayatınızı kolaylaştıracak pek çok fonksiyon ekledik.

 

 

 

 

 

 


toepfe_M10_PIN675F17E_ 040

Mutfakta daha kısa sürede harikalar yapmak mümkün.

Bosch indüksiyonlu ocaklar, diğer ocaklara göre size zaman kazandırır. Örneğin, indüksiyonlu ocaklarımız 2 litre suyu seramik bir ocağa göre iki kat daha hızlı kaynatabilir. Böylece akşam yemeğini daha hızlı hazırlar, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu da size keyfinize bakmak için daha fazla zaman kazandırır.

 

 

 

 


548x366_R_MCIM00451560_121969_M23b_PRA326B90EBu ateş yemeklerinizi tam istediğiniz gibi pişiriyor.

Ateş, keşfedildiği günden beri hayatımızın merkezinde yer almaya devam ediyor. Bizim işimiz ise, ateşi sizin için çok daha kullanılışlı bir hale getirmek.

 

 

 


Elektrikli_ocak_gorsel2Elektrikli ocaklar: Yalın, güvenilir ve kullanımı kolay

Becerikli elektrikli ocaklarımız ile harika bir aşçı olacaksınız. TouchControl kontrol paneli ile ocağınızı kolayca kontrol edebilir, pişirme kademeleri rahatça seçebilirsiniz. Ayrıca indüksiyonlu ocaklarımız kolay temizlenir, böylece temizliğe ayırdığınız zaman da size kalır!

 

 

 

 

 

 


548x447_R_dominoHayalinizdeki ocak: Domino ocaklar

Yeni ankastre serisi domino ocaklar ile dünya mutfaklarını keşfetmek çok kolay. Farklı fonksiyonlardaki domino ocaklarla çeşitli genişlikteki birçok ocağı birleştirebilir, hayallerinizdeki yemekleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, yenilenen tasarımları ve paslanmaz çelik ve siyah renk alternatifleri ile mutfağınıza şıklık katar.

 

 

 

 


548x424_L_MCMI013399_B08K055Mükemmel biftek yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Akıllı fonksiyonlarımızla, mükemmel yemekler ve kızartmalar yapmanız mümkün. Örneğin FryingSensor bifteğinize göz kulak olurken, siz de sofranızı kurabilirsiniz. HighSpeed pişirme bölgesi, hızlı yemek pişirmeye uygundur, kaynatma süresini yüzde 20’ye kadar kısaltmakla kalmaz, yemeklerin daha çabuk ve eşit bir şekilde pişmesini sağlar.

Bursa Bosch Ocak Servisi