buzdolabi_enerji_tuketimiBuzdolabınızda en fazla enerji verimliliğini nasıl sağlarsınız?

Buzdolabınızın altında ve arkasında havalandırma için yeterince alan olduğundan emin olun. Bu, enerji tüketimini azaltacaktır.

 

 

 

 

 


486x300_L_Attention_FreezerCombinationBuzdolabını kurarken özellikle neye dikkat etmeliyim?

Buzdolabınızın yerleştireceği yerin zemininin düz olması gerekmektedir. Ardından buzdolabınızın düz bir şekilde yerleştirilip kapısının düzgün bir şekilde kapandığından emin olun.

 

 

 

 


486x300_R_OpportunitiesSmallNicheDaha küçük ve dar alanlar için buzdolabı seçenekleri nelerdir?

Eğer ankastre buzdolabınız ihtiyaçlarınız için küçük geliyorsa, onu solo bir buzdolabıyla değiştirebilirsiniz. Açıkta kalan alana da ankastre fırın ve ısıtma çekmecesi koyabilir ya da ek saklama alanı olarak değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

 


486x300_L_Difference_FreezerEntegre ürünler ile dekor panelli ürünler arasındaki fark nedir?

Entegre bir ürüne mutfak üreticiniz tarafından yapılan standart ünite önü takılır. Dekor panelli ürünlerde ise, panel çerçevesine mutfak ünitenizle eşleşen bir panel kaydırılarak takılabilir.

 

 

 

 


486x412_R_CookingAndWashUpMükemmel sonuçlar, sofistike tasarım. Hayalinizdeki mutfak için Bosch ankastre ürünler.

Hayallerinizdeki mutfak için sadece buzdolapları ve derin dondurucular sunmakla kalmıyor; aynı zamanda bulaşık makineleri, fırın ve ocaklar ile de mutfağınızı tamamlıyoruz. Siz de sofistike tasarımı yüksek teknoloji, maksimum verimlilik, dayanıklılık ve rahatlıkla birleştiren Bosch Ev Aletleri ile tanışın.

Bursa Bosch Servisi Buzdolapları Sıkça Sorulanlar