bursa bosch servisi
bursa bosch servisi

Bursa Bosch Servisi

Bursa bosch servisi , sahip olduğu 40 yıllık beyaz eşya onarım tecrübesi ve profesyonel ekibiyle, yalnızca en kaliteli onarımları yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaşadığınız problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmaz.

Uzman Bosch Servis ekiplerimiz, Bosch marka küçük ev aletleri, ocak ve fırınları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolabları ve derin dondurucuları sorunsuz ve en hızlı şekilde onarır, sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Ayrıca bakım ya da onarım gerektiren Bosch küçük ev aletlerinizi Uzman Servis ekiplerimiz ücretsiz olarak kapınızdan alıp, onarım bitince yine kapınıza teslim eder.

 

 

 

 


bursa bosch servisi
bursa bosch servisi

%100 güvenebileceğiniz servis

Bosch Müşteri Hizmetleri, tüm Bosch ev aletleriniz ile ilgili sorun ve ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde çözebileceğiniz tek adrestir. Uzman servis ekiplerimiz, yaygın servis ağı ve 2 saat aralığında randevu sistemi ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

İletişim:

Bosch Çağrı Merkezi
[444 6 422]


02_R_schnell_zuverlaessigHızlı, güvenilir ve her zaman yanınızda.

Türkiye’nin her yerinden, 7 / 24 Bosch Çağrı Merkezi’ni [444 6 422] arayabilir, beklemeden, yorulmadan profesyonel Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 


04_R_Ihre_MeinungGörüşünüz bizim için değerlidir!

Her yıl mükemmel Müşteri Hizmetlerimiz için ödüller alsak da, sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Bu nedenle, her yıl binlerce müşterimize yazarak onların görüşlerini istiyoruz. Ayrıca, sizden gelecek her türlü geri bildirimden de doğal olarak memnun oluyoruz.

 

 

 

 

 


yetkili_servisler_bakim_urunleriOrijinal Aksesuar, Temizlik ve Bakım Ürünlerimiz

Orijinal temizlik & bakım ürünlerinin ve aksesuarların kullanımı Bosch ev aletinizin performansını arttırır ve ömrünü uzatır.

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

Ürününüz ile uyumlu temizlik & bakım ürünleri ve aksesuarlar hakkında Bosch Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat bilgi ve destek alabilir, siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Hızlı ve kolay alışveriş: Online mağazamızla tanışın!

Bosch ürünleriniz için en uygun aksesuarlar, temizlik ve bakım ürünleri artık tek tık’la kapınızda.


04_L_dobOnline servis kaydıyla uzman servisimiz tek tıkla kapınızda!

Online servis kaydı oluşturmak, size zaman kazandırır, ayrıca
ücretsiz olduğu için bütçenizi de düşünür. Bu hizmetimiz sayesinde;
– Gün boyunca istediğiniz saatte randevu alabilir,
– Ürününüzün arızasını tam olarak tanımlayabilir,
– Servisin sizi ziyaret edeceği en uygun gün ve saati belirleyebilir,
– Ürününüzün en kısa sürede onarılmasını sağlayabilirsiniz.

 


06_R_kundendienstUzman Servis hizmeti yalnızca bir telefon uzağınızda.

Türkiye’nin her yerinden, 7 / 24 Bosch Çağrı Merkezi’ni arayabilir, beklemeden, yorulmadan profesyonel Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bosch Çağrı Merkezi
[444 4 956]

Bursa Bosch Servisi