548x380_E5190_HCE854453Bosch solo fırınlar

Mutfağınızda Bosch solo fırınınız varsa, mükemmel pişirme, dayanıklılık ve kolay kullanım konusunda doğru tercih yapmışsınız demektir. Yemeklerinizi Multifonksiyonel fırınlarımız ile aynı anda üç seviyede birden pişirebilirsiniz. AutoPilot programı ile et ve balık yemeklerinizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


multi_gorseliMultifonksiyonel fırınlar: Mutfaktaki yardımcınız

Bosch multifonksiyonel fırınlar ile yemeklerinizi mükemmel bir şekilde pişirmek çok kolay. Pişirme programları sayesinde istediğiniz ayarı seçebilir, her yemeğinizin tam da istediğiniz gibi pişmesini sağlayabilirsiniz. Siz de profesyonellerin tercihini yapın ve Bosch multifonksiyonel fırını seçin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


solo_firin_revizeEşit şekilde pişmiş lezzetli yemekler için: Turbo fırınlar

Bosch turbo fırınlar ile ısıtılan hava turbo fan sayesinde fırın içine eşit bir şekilde dağıtılır, böylece yemekleriniz eşit bir şekilde pişer. Ayrıca enerji tasarrufu yapar ve gaz emniyet sistemi ile can güvenliğinizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


solo_firinlar_midi_revizeKüçük mekanlar için ideal: Midi fırınlar

Mutfaktaki yeri küçük önemi büyük Bosch midi fırınlar ihtiyaçları henüz küçük olanlar için ideal! Mutfağı dar olanların, bekârların ve öğrencilerinkolaylıkla kullanabileceği bir fırın alternatifidir.

Bursa Bosch Solo Fırın Servisi