Corn salad

Dalından yeni koparılmış gibi, ilk günkü kadar taze…

80 yılı aşkın bir süredir sizleri devrimci yeniliklerle buluşturuyor, yiyeceklerinizi Bosch güvencesi altında en iyi koşullarda saklıyoruz. Sağlıklı beslenmeniz için en büyük desteği üstün tazelik sistemlerimiz ve esnek iç alan kullanımı ile veriyoruz.

 

 

 


424x464_L_B6H09E0203Alışveriş listenizde ne olduğunu bilmiyoruz; ama sizin için hangi buzdolabının doğru seçim olduğunu biliyoruz.

İster tek kişi olun ister kalabalık bir aile…İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak, doğru hacim ve özelliklerde buzdolaplarını Bosch’ta bulacağınıza eminiz.

 

 

 

 

 

 


bigbox_revize_gorseliDondurma sevenler için derin donduruculu buzdolapları.

Gerçekten büyük bir derin dondurucuya ihtiyacınız yoksa, derin donduruculu bir buzdolabı seçebilirsiniz. Böylece dondurucu bölümünde dondurulmuş gıda, dondurma veya buz küpleri için yeterli saklama alanınız olur. Soğutucu bölümü ise yenilikçi tazelik sistemleri sayesinde yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutar. Esnek raf sistemi sayesinde gıdalar, saklama kapları ve tencereler rahatlıkla sığdırılabilir.

 

 

 

 


486x520_L_MCIM00459095_KSV36AW40_GSN36AW30Farklı görünüşleri ile : Gardırop tipi buzdolapları

Geniş aileler ve evde sık misafir ağırlayanlar için Bosch gardırop tipi buzdolapları mükemmel çözümü sunar. Tasarımdan ödün vermeden, büyük hacimli yiyecekleri nasıl saklayacağız, yapılan alışverişi nereye yerleştireceğiz derdini ortadan kaldırır. Ayrıca, gardırop tipi buzdolapları aydınlatma sistemi ve tasarımıyla yiyeceklerinizi her zaman göz önünde tutar.

 

 

 

 

 


hydro_fresh_yeniAlışveriş yorucu olabilir ama yerleştirmesi çok kolay.

Bosch buzdolaplarını temiz ve düzenli tutmak gerçekten çok kolaydır. Buzdolabınızın içini çekilebilen cam raflar sayesinde rahat bir şekilde görür ve yiyeceklerinize ulaşabilir, teleskopik raylar sayesinde yiyeceklerinizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Bu ek olarak, buzdolabının içine entegre edilmiş özel tasarım şişe rafı sayesinde şişeleri rahat ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Bursa Bosch Tek Kapılı Buzdolapları Servisi